Inbank

Inbank on uutmoodi pank Eestis, mida juhivad finantsmaailma professionaalid, kellel on aastakümnete pikkused pangaduskogemused ning soov Eesti panganduses uus peatükk kirjutada, väärtustades seal juures innovatiivsust, intellektuaalsust, individuaalsust ja initsiatiivikust.

Siin on Eesti panganduse uus särav lugu. Infotehnoloogia ning mitmekülgsete teadmiste baasil soovitakse siseneda kliendi mugavustsooni ning pakkuda ettevõtte poolt valitud finantsteenuseid kõige paremal viisil.

Inbank’i eesmärk on olla nähtamatu abiline, kes toob pangandusteenused inimesele lähemale ning pakub neile võimalust valida parim. Täna ei ole kliendil enam vaja panka minna, vaid pank on oma teenustega igal ajal internetis kättesaadav, just siis kui klient seda endale sobival ajahetkel vajab.

Inbank’i pangatooted:
Inbank tegeleb peamiselt laenude ning järelmaksu pakkumisega, kuid lisaks eraisiku finantseerimisele pakub pank klientidele ka raha hoiustamise võimalust, mis võimaldab teenida intressitulu.

Inbank

Inbank’i laenud

Inbank’i tagatiseta väikelaen:
Inbank pakub tagatiseta väikelaenu 300 € kuni 10000 €, olles seejuures turu parimate laenupakkujate seas nii laenu taotlemise protsessi kui ka hinnataseme poolest.

Inbank’ist laenu saamise tingimused ja laenu taotlemine:
Inbank’ist tagatiseta väikelaenu taotlemiseks peab teil olema kehtiv ID-kaart või mobiil-ID, mille abil logite internetipanka ning täidate avalduse.

Laenutaotleja peab olema vähemalt 21-aastane Eesti kodanik või elamisluba omav isik, kelle netosissetulek on vähemalt 280 eurot kuus. Laenu saamise eelduseks on varasem korrektne maksekäitumine.

Vastuse laenutaotlusele saab vähem kui minutiga. Lepingu sõlmimiseks saab dokumendid kohe ID-kaardi või mobiil-ID abil allkirjastada. Pärast dokumentide kinnitamist kantakse laenusumma teie pangakontole.

Esmakordsel laenamisel on vajalik teha ka isikutuvastus. Selleks on 3 võimalust: 1) veebikaamera abil Verrif’is (Eestis loodud maailma turvaliseim virtuaalse isikutuvastamise teenus), 2) Omniva kontoris või 3) Inbank’i kontoris. Täpsemad juhised leiad laenutaotluse esitamise käigus.

Inbank

Laenusumma: 300 € kuni 10000 €
Laenuperiood: 6 kuud kuni 60 kuud
Intress: alates 12.9% aastas
Kuumaksed: Fikseeritud
Tagatise nõue: Puudub – Inbank’i väikelaen on ilma tagatiseta
Paindlik maksegraafik: JAH
Maksepuhkuse võimalus: JAH
Ennetähtaegne tagastamine: JAH
Lepingutasu: 2% laenu summast, minimaalselt 35 €
Vastus taotlusele: Vähem kui 1 minutiga!
Raha saad: kuni 1 pangapäeva jooksul alates lepingu jõustumisest

Inbank’i väikelaenu eelised:
Laenutaotlusele saad kiire vastuse – see võtab vähem kui ühe minuti. Ka raha makstakse välja kiiresti – kuni 1 tööpäeva jooksul. Teistel sarnastel pankadel võtab laenu teenindamine kuni 3 tööpäeva.

Intressimäär on võrreldes kallite kiirlaenukontoritega kõvasti soodsam. Raha kasutamise kontroll jääb sinu kätte ning läbipaistev hinnakiri tagab ka selge arusaadavuse ja välistab ootamatud üllatused.

Inbank’i väikelaen on ilma tagatiseta laen. Te ei pea oma varaga põhjendamatult riskima ning võite laenu võtta summas 300 € kuni 10000 €.

Inbank

Küsimused ja vastused:

Kui kiiresti saab laenutaotlusele vastuse?
Internetis ning pangakontoris esitatud laenutaotlusele antakse vastus üldjuhul kohe. Kui laenuotsust pole mistahes põhjusel võimalik kohe teha, palub Inbank esitada digitaalselt kinnitatud pangakonto väljavõtte oma kodupangast. Pärast konto väljavõtte esitamist vastatakse laenutaotlusele ühe tööpäeva jooksul.

Kui kaua läheb aega raha laekumiseni pangakontole?
Enne raha ülekannet peab uus klient tegema isikusamasuse tuvastamise. Seda saab teha ise kodust lahkumata või pangakontoris kohapeal.

Väiksema laenusumma puhul piisab sellest, et teil on olemas veebikaamera – laenates kuni 2000 eurot, saate teha isikusamasuse tuvastamise internetis läbi Veriff’i teenuse ning kui isikutuvastus on tehtud, kantakse raha teie arveldusarvele ühe pangapäeva jooksul.

Üle 2000 euro laenamisel tuleb isikusamasuse tuvastuse tegemiseks minna Omniva esindusse või Inbanki kontorisse, pärast mida ei lähe raha saamiseks jällegi kauem kui üks tööpäev. Ülekanne tehakse kohe ära ning laekumine sõltub üldisest pankadevaheliste maksete liikumise kiirusest.

Kui palju on võimalik laenu taotleda?
Laenu saab taotleda alates 300 eurost ning maksimaalne laenusumma on kuni 10 000 eurot.

Kui suur on laenu intress ja mis on tagasimakse perioodi pikkuseks?
Inbank’i väikelaenu intressimäär on terveks laenuperioodiks fikseeritud ning jääb vahemikku 12.9% kuni 24.9% aastas. Intressi arvutatakse laenujäägilt ning täpne intressimäär sõltub pangalt kliendile tehtud personaalsest pakkumisest. Laenuperiood pikkus on 6 kuni 60 kuud.

Kes saavad väikelaenu taotleda?
Väikelaenu taotlemine on võimalik kõigile regulaarse sissetulekuga inimestele, kes on vähemalt 21-aastased Eesti kodanikud või elamisluba omavad isikud, kellel pole probleeme olemasolevate kohustustega – kliendilt oodatakse eeskujulikku maksekäitumist.

Inbank

Kuidas esitada pangakonto väljavõtet?
Sõltuvalt kodupangast käib pangakonto väljavõtte esitamine erimoodi. SEB pangast või Swedbank’ist väljavõtte tegemisel saate selle koos pangapoolse kinnitusega BDOC formaadis, mis lisaallkirja ei vaja.

Mõnest teisest pangast konto väljavõtte salvestamine tuleb teha PDF formaadis ning ise DigiDoc ID-kaardi tarkvara abil digitaalselt allkirjastada, et kinnitada andmete õigsust.

Eelnimetatud failid saate üles laadida laenutaotluse käigus või ka hiljem Inbank’i internetipanka sisenedes, kus valite laen ja seejärel väikelaen.

Kas laenutaotluse saab esitada ka pangakontoris?
Jah, saab küll. Selleks tuleb minna Inbank’i kontorisse Tallinnas, mis asub aadressil Niine 11, 10414. Mugavam on leping allkirjastada Internetis, kasutades selleks ID-kaarti või mobiil-ID lahendust.

Kuhu tuleb oma dokumendiga minna, et teha isikutuvastus?
Isikusamasuse tuvastamise tegemiseks tuleb minna Omniva kontorisse või Inbank’i esindusse Tallinnas. Laenates alla 2000 euro, saate toimingud ära teha interneti vahendusel ning kuskil reaalselt nägu näitamas käima ei pea.

Mida teha, kui ei õnnestu ID-kaardiga sisse logida või lepingut allkirjastada?
Veendu, et Teie süsteemis on värskeim ID-kaardi tarkvara. ID-tarkvara paigaldamise kohta saad lugeda täpsemalt siit. Probleemide püsimisel helista ID-kaardi infotelefonile 1777.

Kust kohast ma varem sõlmitud laenulepingut uuesti näha saan?
Kõik digitaalselt allkirjastatud lepingud on kättesaadavad portaalis allkiri.ee. Viide lepingule saadeti teile ka e-mailis, mille saite pärast laenulepingu sõlmimist.

Kuidas teha tagasimakseid?
Tagasimaksed toimuvad Inbank’i poolt esitatud arvete alusel, mille leiad iga kuu oma kodupanga internetikeskkonnas. Arve tasumisel on oluline märkida õige viitenumber, mis on näidatud lepingul või väljastatud arvel. Mugavaks arveldamiseks soovitab Inbank e-arve püsimakse lepingu sõlmida.

Kas panka huvitab, mis eesmärgil laenatud raha kulutan?
Raha võib kasutada oma äranägemise järgi ning pangale mitte mingisuguseid kuluaruandeid esitama ei pea.

Kas laenu võib ennetähtaegselt tagastada?
Laenu on võimalik osaliselt või täielikult ennetähtaegselt tagastada. Selleks tuleb Inbank’ile esitada vabas vormis kirjalik avaldus, mille alusel tehakse teile lõpparvestus ning teatatakse tasumisele kuuluv summa. Laenu ennetähtaegse tagastamise tasu on 0.5-1%.

Kas tagasimakse kuupäeva ehk maksepäeva saab muuta?
Tagasimakse kuupäeva muutmine on tasuline vastavalt kehtestatud hinnakirjale. Käesoleval hetkel on lepingu muutmise tasu 15 €.

Kuidas taotleda laenule maksepuhkust?
Maksepuhkuse taotlemiseks tuleb saata kiri aadressile info@inbank.ee. Puhkuse pikkus ja täpsemad tingimused kujunevad kliendi vajadusi arvesse võttes.

Mida teha, kui jään tagasimaksega hiljaks?
Kõik osamaksed peavad olema tasutud õigeks ajaks. Makse hilinemisega kaasnevad täiendavad kulutused, näiteks tasu meeldetuletuste eest ja viivistena. Juhul kui tunned, et ei suuda makseid õigeks ajaks tasuda, võta ühendust kliendihalduriga ning leidke koos paindlik lahendus.

Mis siis saab, kui enam laenu tagasi maksta ei suuda?
Esimeste makseraskuste tekkimisel teavitage viivitamatult Inbank’i ning pank tuleb teile vastu. Kliendil on võimalik saada maksepuhkust või pikendada laenuperioodi, et kuumaksete suurust rahakotile vastuvõetavamaks muuta.

Inbank

Inbank AS kontaktandmed:
Telefon: 640 8080
Faks: 640 8081
E-mail: info@inbank.ee
Aadress: Niine 11, 10414 Tallinn
Veebilehekülg: https://www.inbank.ee/
Kliente teenindatakse: Tööpäeviti 09:00 – 17:00