Kiirlaen

kiirlaen kiirlaenud

Kiirlaenud ilma tagatiseta on mugavad ja paindlikud laenutooted, mille eripäraks on väike raha laekumise aeg. Inimesed kasutavad seda laenutüüpi enamasti erakorraliste väljaminekute korral, mis ei kannata oodata.

Kuigi kiirlaen on mõeldud ootamatuteks kulutusteks, kasutavad inimesed kiirlaene ka kuu lõpus, kui raha on otsas ja on vaja järgmise palgapäevani kuidagi välja vedada.

Esimese laenu võib saada eripakkumisena kuni 30 päevaks tasuta ehk 0% intressiga või soodsalt fikseeritud tasuga 1€ eest. Igati mõistlik valik argipäeva rahamurede lahendamiseks, kui tead, et pärast palgapäeva maksad laenu kohe tagasi. Nii hoiad kulud kontrolli all ja säästad raha.

Ära unusta, et ka kiirlaen on finantskohustus, mis tuleb õigeks ajaks tagasi maksta. Väiksem laenusumma ei vabasta vastutusest. Tutvu hoolikalt teenusepakkuja tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Kiirlaenu saamise tingimused
Kiirlaenu saamiseks peab vanust olema vähemalt 18 eluaastat. Sõltuvalt kiirlaenupakkujast, võib selleks vanuseks olla ka 21 või isegi 22 eluaastat.

Üldjuhul on vajalik ka regulaarne sissetulek, mis võimaldab ilma tagatiseta laenu taotleda lihtsalt allkirja vastu, millega klient kinnitab, et maksad laenu tagasi.

Kõik kiirlaenupakkujad peavad tegutsema vastutustundliku laenamise põhimõtteid järgides.

Kiirlaenu taotlemine otse internetist ilma kodust lahkumata
Kiirlaenude taotlemine toimub teenusepakkuja koduleheküljel. Selleks vali välja endale parim pakkumine ja suundu laenuandja portaali tingimustega tutvuma ning laenutaotlust esitama. Sellega saab hakkama isegi Kihnu Virve! Kaasaegsed laenuandjad on optimiseerinud kogu taotluse protsessi kliendi vajadusi ja eelistusi silmas pidades.

Kiirlaenude võrdlus
Enne laenu taotlemist võrdle alati erinevaid kiirlaenude pakkumisi, et leiaksid endale kõige paremate tingimustega ja võimalikult soodsa laenu.

Kiirlaen ilma tagatiseta
Kuna kiirlaenu puhul ei ole tegemist suurte laenusummadega, on laenuandjad nõus kiirlaenu väljastama ilma tagatiseta. See tähendab, et laenutaotleja ei pea seadma laenule tagatist ning oma varaga väikese summa nimel riskima.

Tagatise puudumine on muidugi suurem risk finantsettevõttele ning seetõttu on tavapärased kiirlaenude intressid ka kõrgemad kui teistel laenutoodetel.

Kiirlaen sularahas
Vajad kähku laenu sularahas? Saab tehtud! Sularahas kiirlaenu taotlemiseks vajuta SIIA. Sularahas kiirlaen makstakse välja Sulle lähimas postkontoris ning sellest ei jää pangakontole mitte mingit jälge. Laenu maksimaalne suurus on 1000 eurot. Laenuperiood 30 päeva kuni 3 aastat.

Kiirlaen ilma konto väljavõtteta
Kiirlaenu saamiseks ilma pangakonto väljavõtteta tuleb seada laenule tagatis või tõestada laenupakkujale olemasolevaid sissetulekuid mõnel muul viisil. See on oluline, sest laenupakkuja peab veenduma kliendi võimekuses väljastatud laen tagasi maksta.

Super kiirlaen SMSiga - Superlaen.ee

Kiirlaen ilma palgatõendita
Enamik kiirlaene on laenud ilma palgatõendita. Kliendil ei ole vaja tööandjalt küsida dokumente sissetulekute tõestamiseks. Palgatõend on vaid alternatiiviks tavapärase pangakonto väljavõtte esitamisele, et tõestada laenupakkujale regulaarse sissetuleku olemasolu.

Kiirlaen ilma isiku tuvastamiseta
Iga klient peab esmakordsel laenamisel isikutuvastuse läbima. Püsikliendid saavad laenu võtta ilma isiku korduva tuvastamiseta. Laenu taotlemise protsess on palju kiirem ja lihtsam, kui esmakordsel laenamisel kõik dokumendid korrektselt esitada.

Kiirlaen ilma sissetulekuta ja töökohata
Enamik kiirlaenupakkujaid eelistavad oma kliendina inimest, kel on olemas stabiilne regulaarne sissetulek. Sissetulekuks võib olla pension, renditulud jms. Ilma töökohata ning ka ilma igasuguse muu sissetulekuta väga kergekäeliselt inimesele laenu ei anta, kuid erandid on alati võimalikud. Proovi laenukontoriga asjad läbi rääkida!

Kiirlaen ilma käendajata
Lühiajalised kiired laenud ei vaja täiendavat käendust eraisikult. Kiirlaen on ilma käendaja ning tagatiseta laen, kus laenutaotlejalt ei nõuta tagatise seadmist käenduse või vara näol.

Kiirlaen maksehäirega ja kiirlaenu refinantseerimine
Maksehäiretega inimestele tuleb appi kiirlaenu refinantseerimine. Vaheta oma kallis laen refinantseeringu pakkuja juures odavama vastu ning koostage koos Sulle sobivam maksegraafik.