Krediidipank

krediidipank

Krediidipank tõi turule soodsad tarbimislaenud eraisikule eesmärgiga pakkuda maksejõulisele ning eeskujulikule kliendile mõistlikku pikemaajalist madala intressiga laenu mugavalt ning ilma pangakontoris seiklemata.

Sihtotstarbelise tagatiseta väikelaenu aastaintress algab vaid 14.9%-st, mis on kiirlaenudega võrreldes kõvasti soodsam.

Sihtlaen (uue nimega Inbank) – see on laen tarbimiskulutuste katmiseks (hariduse omandamine, tervisekulud, auto soetamine, kodu renoveerimine, muud suuremad ostud).

Laenuportaal Sihtlaen.ee (nüüd Inbank) on eraisikutele mõeldud keskkond, mis pakub kliendile võimalust taotleda ilma tagatiseta väikelaenu kallima tehnika ostuks, sõiduki soetamiseks, kodu remondiks, ravikulutusteks ning isegi Sinu isiklike unistuste elluviimiseks, kui sa neist vaid pangale teada annad.

Krediidipank Finants AS tegi Internetis laenu taotlemise imelihtsaks ning mugavaks. Netis esitatud laenutaotlusele saab kohe vastuse ning pangakontorisse tuleb minna vaid klientidel, kes soovivad laenata üle 2000 euro.

Maksimaalselt on võimalik laenata lausa kuni 7500 eurot ja seda viieks aastaks. Minimaalne netosissetulek laenu saamiseks on 280 eurot kuus.

Taotlemiseks on vajalik ID-kaart, Mobiil ID, Krediidipanga- või Swedbank’i internetipanga olemasolu. Vanus vähemalt 21 eluaastat.

Laenutaotlust esitades saab klient valida soovitud summa, tagasimakse kuupäeva, perioodi, igakuise kuumakse ja märkida ära oma isikliku pangakonto numbri, kuhu laekub laenatud raha.

Laenusumma: 300 € kuni 7500 €
Laenuperiood: 6 kuud kuni 84 kuud
Intress: alates 14.9% aastas
Kuumaksed: Fikseeritud
Tagatise nõue: Puudub – Sihtlaen on ilma tagatiseta
Paindlik maksegraafik: JAH
Maksepuhkuse võimalus: JAH
Ennetähtaegne tagastamine: JAH
Lepingutasu: alates 35 €
Vastus taotlusele: KOHE!
Raha saad: kuni 3 tööpäeva jooksul

Sihtlaenu klienditeenindus töötab esmaspäevast reedeni 09:00-17:00 ning on kättesaadav telefonil +372 6690 906.

Teised Krediidipanga laenu-, liisingu- ja krediiditooted eraisikule:
Arvelduskrediit – Arvelduskrediidi lepingu sõlmimine võimaldab kliendil oma arveldusarve kontoga miinusesse minna, kui tuleb ette olukord, kus inimesel on vaja teha ootamatult suuri kulutusi, mille jaoks hetkel käesolevaid vabu rahalisi vahendeid piisavalt ei jätku.

See tähendab, et inimene saab kulutada rohkem raha kui tal tegelikult olemas on, pole vaja enam kuu lõpus pingsalt järgmist palgapäeva oodata, sest krediit on alati olemas.

Kasutatud krediidilt tuleb siiski tasuda intresse ning siin kohal tuleks inimestele südamele panna, et väikeste kulutuste jaoks võlgu elamise asemel võiks oma kulutusi paremini planeerida ja kasutada laene ning krediidi võimalust ainult mõistlikeks suuremateks ostudeks.

Krediitkaart – Krediitkaardi omamine annab samuti võimaluse kasutada krediiti suuremate väljaminekute finantseerimiseks, kuid krediitkaardil on ka palju teisi kasulikke omadusi. Internetis hotellide broneerimisel ja lennupiletite ostmisel on krediitkaart kasutamine vältimatu.

Autoliising – Liising auto ostuks eraisikule. Kaks eri liiki – kasutusrent ja kapitalirent.

Kasutusrendi juhul tagastad sõiduki liisinguperioodi lõpus liisingufirmale või pikendad lepingut uue või sama sõiduki kasutamiseks tulevikus.

Kapitalirendi juhul saab sinust liisinguperioodi lõpus sõiduki omanik.

Autoliisingu taotluse täitmisel tuleb teada liisingusse võetava sõiduki marki ja mudelit, sõiduki väljalaske aastat ja läbisõitu (maksimaalne liisinguauto läbisõit on 150 000 km).

Esimese sissemakse suuruse saab protsentides ise valida, sama kehtib ka liisinguperioodi pikkuse kohta, mis tuleb väljendada liisingutaotluses numbriliselt.

Liisingu tagasimakse kuupäevadest on võimalik valida iga kuu viies, kümnes, viieteistkümnes või kahekümnes päev.

Näiteks kui teie palk laekub 10. kuupäeval, on mõistlik liisingu tagasimakse päevaks valida 15. või 20. kuupäev. Paindlik valik ei jäta klienti tagasimaksetega kunagi hiljaks.

Koos krediidilepinguga tuleb ka vabatahtlik kindlustuspakkumine.

Eluasemelaen ja Laen kinnisvara tagatisel – Eluasemelaen on laen eluaseme ostmiseks, ehitamiseks või renoveerimiseks. Kinnisvara tagatisel on võimalik laenata veel ka kinnisvara soetamiseks, ettevõtluse finantseerimiseks või teiste äritegevusega seotud kulude rahastamiseks.

Kinnisvara tagatisel laenamisel on oluline laenu eesmärk (välja arvatud eluasemelaenud) – kas soovite laenata suuremat summat raha kinnisvaravälisteks kulutusteks või soovite laenu investeerida uue kinnisvara ostmisesse või vana renoveerimisse.

Kinnisvara ostmisel tuleb ära märkida ostetava kinnisvara hind ning omafinantseeringu suurus.

Olenemata laenu eesmärgist, tuleb kirja panna ka võimalikud tagatised (kinnisvara, eraisiku käendus, tähtajaline hoius, KredExi käendus või muu) ja varad (väärtpaberid, deposiidid, autod, kinnisvara).

Laenu põhiosa tagasimaksete algust on võimalik ka laenu algusest kuni 1 aasta edasi lükata.

Konto väljavõtte esitamise nõue – Kõigi eeltoodud laenude saamise eelduseks on, et klient on maksejõuline ning tõestab pangale regulaarse sissetuleku olemasolu – seda saab teha esitades pangale viimase kuue kuu konto väljavõtte.

Pank võib küsida infot ka laenu- või liisingutaotleja tööandja ning töökoha kohta. Ilma pangakonto väljavõtteta ja töökohata või muu regulaarse sissetulekuta Krediidipangast finantseeringut ei saa.

Regulaarsete tuludena lähevad arvesse lähevad töötasud, ettevõtlustulud, teenusetulud, üüri- ja renditulud, preemiad, peretoetused, alimendid, stipendiumid, pensionid ja eripensionid.

Õppelaen – Õppelaenud on riigi poolt tagatud laenud hariduse omandamiseks. Maksimaalne õppelaenu summa on 1920 €, mida saab ka aasta kaupa automaatselt uuesti kasutada.

Taotluses on vaja ära märkida õppeasutuse nimetus, õpitav eriala, õppe algus, kursus, nominaalne õppeaeg, haridustase (kutsekeskhariduse õpe, bakalaureuse- või diplomiõpe, magistriõpe, doktoriõpe, õpetajakoolitus) ja õppevorm (täiskoormus, osakoormus, ekstern).

Ära tuleb märkida ka varasemad õpingud ning õppelaenu võtmise kordade arv ning millal õpingud lõpetati.

Krediidipanga laenud juriidilisele isikule:
Arvelduskrediit – Lühiajaline laen käibevahenditeks.
Käibekapitalilaen – käibekapitali finantseerimine.
Investeerimislaen – Pikaajaline laen ettevõttele põhivarade ostuks.
Väikelaen – Laen ettevõtluskuludeks.
Määratud maksega krediitkaart – Krediitkaart esinduskulude tasumiseks. 40 päeva intressivaba ehk ilma intressita.
Garantii – Pangagarantii ettevõttele partnerlepingutega kaasnevate riskide langetamiseks.
Liising – Liising ettevõttele varade soetamiseks. Osta auto, töömasinad, seadmed või isegi kinnisvara kapitalirendi või kasutusrendi liisingulepinguga.

Krediidipanga laenud korteriühistule:
Korteriühistulaen – laen korteriühistule elamu renoveerimiseks. Siia hulka kuuluvad kulutused hoone energiasäästlikkuse kasvule, turvataseme tõstmisele ning muud elukvaliteeti mõjutavad ehitus ja heakorratööde kulud.

AS Krediidipank Finants kontaktandmed:
Telefon: 664 0777
E-mail: sihtlaen@krediidipank.ee
Aadress: Narva mnt 4, Tallinn 15014
Veebilehekülg: https://www.inbank.ee/
Kliente teenindatakse: Tööpäeviti 09:00 – 17:00