Laen maksehäiretega inimestele

Laenud maksehäiretega inimestele

Tänapäeva laenuturul tegutsevad krediidiettevõtted järgivad vastutustundliku laenamise põhimõtteid ning reeglina maksehäire korral teile enam uut laenu ei anta. Kui sul on tekkinud või on kohe kohe tekkimas makseraskused, võta otsemas korras ühendust laenu väljastajaga ning püüa jõuda kokkuleppele jõuetekohase maksegraafiku osas. Paljudel laenufirmadel on olemas ka maksepuhkuse taotlemise võimalus.

Juhul kui näete, et ei suuda osamakseid tähtajaks tasuda, ärge laske endal tekkida võlgnevust ning maksehäiret krediidiinfo registris. Igal juhul paluge pikendust, sest maksehäired raskendavad oluliselt tulevikus laenude saamist.

Laen maksehäirega eraisikult
Eraisikute laenuportaalis käib laenutaotlejate hindamine krediidiskoori alusel. Maksehäirete olemasolu alandab oluliselt laenuvõtja reitingut, mistõttu võib ta eraisikult saada kõrgema intressiga laenu või keeldutakse talle laenu sootuks üldse andmast. Kõige mõtekam on oma olemasolevad laenud võimalikult ruttu tagasi maksta. Vastutustundlikele klientidele kehtivad alati parimad tingimused.

Ühisrahastus laen - Superlaen.ee

Laen maksehäirete korral auto vastu
Üks võimalus maksehäirete korral raha saada on kasutada teenuseid nagu autopant, autolaen või raha auto vastu. Sõltuvalt teenusepakkujast on tegemist tagatisega laenuga või oma vara pantimisega tagatise vastu. Auto jääb kliendi kasutusse, minimaalne vanus 18 eluaastat.

Maksehäirega laenu refinantseerimine kinnisvara tagatisel
Kinnisvara omanikel on võimalik hüpoteegi tagatisel laenata oluliselt suuremaid laenusummasid suhteliselt soodsa intressiga ning refinantseerida oma praegused maksehäireid põhjustanud laenutooted odavamatega, et kulud kontrolli alla saada. Soovitame pidada nõu finantsnõustajaga, kelle abil saate koostada mõistliku plaani olukorrast lahenduse leidmiseks.