TF Bank

TF Bank

TF Bank on hetkel üks kuumim väikelaenu pakkuja Eestis. Rootsis registreeritud pank pakub eraisikule mõistlikel tingimustel tagatiseta laenu kuni 8500 eurot. Pank allub Rootsi Finantsinspektsiooni järelvalvele ning neil on Eestis tegevusluba, mis tagab laenuotsuse tegemisel ning laenude väljastamisel vastutustundlikku laenamise põhimõtted.

TF Bank’i ilma tagatiseta väikelaen

TF Bank väikelaenu saavad taotleda kõikide pankade kliendid. Sa ei pea avama eraldi arveldusarvet uues pangas ning palgatulu jms laekumisi kuhugi mujale üle viima. Laenu tagasimakseid saad tulevikus teha oma praegusest internetipangast.

Väikelaenu tingimused on läbipaistvad ja selgelt arusaadavad kõigile. Puuduvad peidetud tasud ja ebamõistlikud lisakulutused. TF Bank‘ist saadud laenud on alati mõistliku suurusega.

Laenusumma: 500 € kuni 20000 €
Laenuperiood: 12 kuud kuni 84 kuud
Intress: alates 9.9% aastas
Kuumaksed: Fikseeritud
Tagatise nõue: Puudub – TF Banki väikelaen on ilma tagatiseta
Paindlik maksegraafik: JAH
Maksepuhkuse võimalus: JAH – Tasuta!
Ennetähtaegne tagastamine: JAH
Lepingutasu: 0 € kuni 29 €
Vastus taotlusele: KOHE!
Raha saad: kuni 2 pangapäeva jooksul alates lepingu jõustumisest

Väikelaenu saamine TF Bank’ist:
Laenutaotleja vanus peab olema vähemalt 22 eluaastat ning isikul peab olemas olema püsiv ametlik sissetulek ehk palk või pension. Taotleja ei tohi olla maksehäirega. TF Bank otsib ainult mõistlikke kliente, kes suudavad laenu vastutustundlikult ja õigeaegselt tagasi maksta.

Laenu taotlemiseks tuleb täita ankeet internetis. Vastuse laenutaotlusele saab kohe – kui vastus on positiivne, tuleb allkirjasta leping ID-kaardiga ning saata pangale oma viimase kuue kuu pangakonto väljavõte.

Nii on laenuandjal ülevaade ja kinnitus palga laekumise ning olemasolevate kohustuste kohta. Pärast konto väljavõtte esitamist kinnitatakse otsus ja makstakse laenatud raha välja teie avalduses märgitud arveldusarvele.

TF Bank väikelaenu eelised:

  • Usaldusväärne – tingimused on läbipaistvad ja hinnakiri taskukohane. Sind ei oota halvad üllatused, kui avastad, et lisaks intressile lisanduvad veel peidetud kulud. TF Bank’ist võetud laenuga tead alati, kui palju sulle laen kokku maksma läheb ja kui palju peab iga kuu tagasi maksma.
  • Turvaline – klient saab võtta laenu ainult nii palju kui ta suudab pangale tagasi maksta. Uuele kliendile ei anta kõige kõrgemat võimalikku laenusummat, enne kui klient on enda usaldusväärsust laenuvõtjana tõestanud.
  • Paindlik – Soovi korral saad laenu ennetähtaegselt tagasi maksta või võtta maksepuhkust. Pank on valmis kliendile alati vastu tulema.
  • Soodne – laenuvõrdlusest paistab, et pank ei küsi lisakuludena ebanormaalselt kõrgeid tasusid. Laenu tagastamise tähtaja pikendamine, maksepuhkuse vormistamine, maksepäeva muutmine, lepingutingimuste muutmine ja ennetähtaegne tagastamine alates 0 eurot, samal ajal kui konkureerivad laenufirmad küsivad nende teenuste eest lausa kuni 32 eurot.
  • Õpetlik – Konservatiivse laenupakkujana tegeleb pank aktiivselt ka kliendi harimisega: laenukoolist leiad 4 abimeest, mis aitavad sul rahaasjad joonel hoida ja veel palju muud kasulikku lugemist.

Kliendid küsivad:

Kuidas saada teada laenutaotluse vastus?
Vastust laenutaotlusele saad näha kohe pärast avalduse esitamist. Kui taotluse peab üle vaatama laenuhaldur, vastab ta teile e-posti teel.

Kui kaua läheb aega, enne kui ma raha kätte saan?
Raha kantakse Teie pangakontole, mille märkisite laenutaotlust esitades. Selleks kuluv aeg on kuni kaks tööpäeva, mis hakkab tiksuma hetkest kui taotlemise protsessi kõik etapid on läbitud (olete esitanud pangakonto väljavõtte viimase kuue kuu kohta ning allkirjastanud lepingu).

Kas laenu väljamakset on võimalik saada ka sularahas?
Ei. Raha saab ainult ülekandega isiklikule kontole, mis kantakse avalduses esitatud arveldusarvele.

Kui suure summa pean ma iga kuu tagasi maksma ning kuidas jagunevad laenu kuumaksete intressid ja põhiosa?
Kuumaksed jagunevad makseperioodil annuiteetmaksegraafiku baasil võrdseteks osadeks.

Teil tuleb tasuda iga kuu täpselt sama suur summa, kuid esialgu moodustavad igakuistest tagasimaksetest suurema osa intressid ning hiljem laenu põhiosa.

Olenemata intresside ja põhiosa jagunemisest saate laenu koguhinna ja kuumaksete suuruse teada lepingu sõlmimisel. Täpne summa on iga kuu välja toodud panga poolt esitatud arvel.

Kui ma tahan laenu varem tagasi maksta, siis mida selleks tegema peab?
Selleks, et laenu kiiremini või varem tagastada, tuleb teavitada TF Bank’i klienditeenindust. Laenu saab tagastada osadena või kogu maksmisele kuuluva summana, maksta tuleb ka tagastamise päeva seisuni lisandunud intresside eest. Laenu kiirem tagasimaksmine ise on tasuta ning selle eest eraldi lisatasu pank ei küsi.

Kuidas maksta järgmine kuu ette?
Kui soovid maksta tagasi suurema summa kui maksegraafik ette näeb, tee lihtsalt ülekanne ning summa arvestatakse automaatselt ettemaksuks. Selleks ei ole vaja eraldi klienditeenindust teavitada.

Kas läbi Interneti on ohutu laenu taotleda?
Jah, kaasaegsed lahendused on piisavalt turvalised finantstehingute tegemiseks võrgu vahendusel. Ilma internetita kukuksid tänapäeva pangad kokku.

Küll aga peab iga kasutaja vastutama ise oma isikliku seadme turvalisuse eest ning veenduma süsteemi ohutuses, et sinna pole paigaldatud nuhkvara jms, mis võiks põhjustada inimese kasutajatunnuste ja paroolide lekkimise küberpättide kätte, kes neid siis pahatahtlikult ära kasutavad.

Kas laenusummat on võimalik jooksvalt suurendada?
Jah. Selleks esita laenusumma suurendamise taotlus. Maksimaalne laenu ülempiir kerkib 20000 euroni kui inimene on olnud mõned kuud eeskujulik klient, tema viimasest laenuotsusest on möödas minimaalselt kolm kuud ning ta on tasunud vähemalt kaks osamakset õigeaegselt. Laenu suurendamise taotlusele tuleb lisada ka uus viimase kuue kuu pangakonto väljavõte.

Kuidas kasutada maksevaba kuu võimalust?
Laenuandjal on õigus maksevaba kuu võiamldamisest keelduda, kuid üldjuhul tullakse kliendile siiski vastu. Vastutulekikkuse eelduseks on eelnev korrektne maksekäitumine laenu osamaksete tasumisel. Kui te soovite laenu tagasimaksest kuu jagu puhata, teavitage sellest panka hiljemalt üks tööpäev enne maksetähtaja saabumist. Teile koostatakse uus maksegraafik, mis on vaja ka kliendi allkirjaga kinnitada.

Kuidas muuta oma aadressi?
Oma aadressi muutmiseks teavita panga klienditeenindust telefonitsi või e-maili kaudu.

Kuhu kontole tuleb laenu tagasimaksed teha?
Makserekvisiidid on näidatud saadetud arvel, mis saabuvad kuupõhiselt.

Kas laenu saab tagasi maksta ka e-arve püsimakselepinguga?
Püsimakselepinguga laenu tasumiseks tellige internetipangast e-arve või sõlmige http://www.arved.ee lehel e-arve püsimakseleping.

Mis kuupäevaks peab igakuine laenuosa tagasimakse tasutud olema?
Tagasimaksed peavad olema laekunud iga kuu 10. kuupäevaks. Kui see kuupäev satub nädalavahetusele või riiklikule pühale, tuleb tagasimakse teha eelneval tööpäeval.

Mis saab siis, kui ma jään tagasimaksega hiljaks?
Tagasimaksetega hilinenud kliendile saadetakse erinevad meeldetuletused ning tasumata summa lisandub järgmisele arvele. Tasumata summa põhiosalt arvestatakes lisaks ka viivist. Kuna meeldetuletuskirjad, kõned ja smsid on tasulised, lisanduvad tariifid ka nende tegevuste eest.

Kuidas ma saan teada, et makse on õigeks ajaks kohale jõudnud?
Selle kohta eraldi kinnitust kliendile ei saadeta. Tasutud makse kajastub järgmise kuu arvel numbrites.

Millal ma saan arve ja kuidas toimub laenu tasumine?
Arved saadetakse kliendile iga kuu 26. kuupäeval e-maili teel. Ilma e-posti kontota inimestele saadetakse arve kirja teel postkasti. Palun tasuge arve õigeaegselt viidatud makserekvisiitide järgi.

Kuidas TF Bank’i klienditeenindusega ühendust saada?
Helistage või kirjutage neile e-posti teel. TF Bank vastab kõikidele küsimustele hea pangandustava arvestades ühe tööpäeva jooksul.

Konkreetse laenuga või laenutaotlusega seonduvate küsimuste korral kasutage kontakteerumiseks telefoni, e-maili teel neid asju ei arutata.

TF Bank AB kontaktandmed:
Telefon: 880 3210
E-mail: info@tfbank.ee
Aadress: PK 1201, Pallasti 28, 10001 Tallinn
Veebilehekülg: https://www.tfbank.ee/
Kliente teenindatakse: E-R kl 9-20, L-P kl 9-15.